favicon2

ניצחון ללא צבא – מלחמה מודרנית

המלחמה המודרנית היא מגוונת, ערמומית ויעילה מאוד. בגלל חוסר היכולת לקבוע מהי בעצם מלחמה, ולזהות אותה, אימפריות שלמות גילו שהן הובסו ולאחר מכן התפרקו.

כך לדוגמה, האימפריה הרומית נפלה: ב -410, הצבא הגותי ניסה להשתלט על בירת האימפריה הרומית המערבית, אבל הם לא הצליחו וספגו אבדות קשות. המלך הגותי האדיר בשם אלאריק, החליט להשתמש בתכסיס מתוחכם. מלך אלאריק, מול הרומאים המולהבים התחיל לקפל את מחנה ולהתכונן לנסיגה. שליח מטעמו הלך לרומא והודיע, כי אלאריק התרשם מהנחישות של מגני העיר, לכן הוא נסוג ומשאיר לרומאים שלוש מאות עבדים צעירים. כאשר "העבדים" נכנסו לעיר בלילה, הם הרגו את כל השומרים הרומאים בשער והכניסו את חבריהם הלוחמים הגותים.

מאותה סיבה – חוסר ההכרה של הפוליטיקאים במלחמה שכבר החלה… התפרקה ברית המועצות: גישה כוללת אפשרה לגבש אסטרטגיה מקיפה לפעולות של ארה"ב במלחמה הקרה נגד ברית המועצות. האסטרטגיה הייתה, שהמלחמה אמורה להתבטא בפוליטיקה, בכלכלה, בתחום האתנו-דמוגרפי, בתרבות, באידיאולוגיה…
חברים! המלחמה היא, בראש ובראשונה קרב של אסטרטגיות. בהיסטוריה, ניתן למצוא דוגמאות רבות של ניצחון במלחמה והפלת משטרים, על ידי שימוש בתחבולות ואמצעים ערמומיים.
כל האמור לעיל לא מזכיר לכם משהו? לא מדליק אצלכם נורה אדומה? לא גורם לכם לתהות?
היום, עם הידע המודרני והטכנולוגיה, מבלי לעזוב את הבית, אתה יכול להשפיע על העולם כולו, לסכסך בין אומות, לעצור תהליכים, וכו '… זה הרי לא חדש בשבילכם ואתם מבינים את הכל גם בלעדי.
אז מה קורה??? אני מתכוון לארצנו, ישראל.

הסתכלו מסביב, תראו מה קורה. אנחנו במלחמה וזו מלחמה מודרנית, ואתם כבר הרפיתם ממנה. מכיוון שהמלחמה היא "מודרנית", אנשים אינם מבינים לגמרי ו/או מפנימים את המתרחש. ואינם מסיקים מסקנות על סמך נתונים היסטוריים. זה בדיוק כמו בימים ההם, כאשר האנשים היו תמימים והיו מוכנים להכניס את "הסוס הטרויאני", שכחתם? היום, יש הרבה יותר "סוסים טרויאניים" כאלה, הם רק נראים אחרת ומתוחכמים יותר.

הנה כמה דוגמאות לתהליך של כיבוש וכניעה, המתבטא ב:
1. השתלבות של הכובשים בחברה – בארצנו זה כבר קיים. פלסטינים המומצאים, סודנים ואריתריאים הפולשים. ואותם לא מגרשים מהארץ, אלא, מנסים לשלבם בחברה.

2. בשינוי הכוח המאחד בשלטון ולא רק – שימו לב על כל מה שהולך בכנסת ישראל, על כל המפלגות השמאל שחדרו לתוכנו במסווה "דמוקרטיה", "חופש הביטוי" אך במטרה אחת ברורה שהינה לנצח ב"מלחמה המודרנית ללא צבא" שעליה אני כאן מדבר לאורך כל המאמר.

3. בהבאת אידיאלים/סטנדרטים משפטיים – החוקים אשר מתקבלים בכנסת. שופטים הנוטים שמאלה ומשרתים את האינטרס של אויב הערמומי.

4. באיחוד האידיאלים המוסריים / תרבותיים – מה שמכניסים לנו למוח כל מיני ארגוני השמאל "יפי נפש", בוגדים ופעילים רפורמים.

לדעתי הבעיה היא שאנחנו תמימים ולא מזהים את האויב הערמומי, שהשחיל לנו "סוס טרויאני" שמשפיע עלינו. וזה "סוס" שונה חברים… תתעוררו! יש לנו רק מדינה קטנה אחת.
אגב, מי שכבר הבין, ובכל זאת, ממשיך ומשרת את האויב במחשבה שהוא ירחם עליו כשזה ישיג את מטרתו, טועה. אני ממליץ לכם לקרוא וללמוד מההיסטוריה, את מה שקורה לפחדנים ובוגדים.
ניצחון ללא צבא - מלחמה מודרנית